• Genel Diş Hekimliği • Çene Cerrahisi • Estetik Diş Hekimliği• Endodonti Uygulamaları• Ortodonti Uygulamaları• Pedodonti Uygulamaları
 

Web Sitemiz yayın hayatına başlamıştır.

Sitemizden on-line randevu alabilirsiniz...

 
 
 
Site Tasarım
SELİN GRAFİK - BAFRA
Hizmetlerimiz

Polikliniğimizde verilen hizmetler

Kaliteli hizmet gözden kaçmaması gereken en önemli bir detaydır. Polikliniğimiz tarafından sunulan yüksek ve kaliteli hizmet- alanında uzman diş hekimlerimizin bir başarısıdır. Hekimlerimiz her hastaya önem verir ve, özenle yaklaşır. Polikliniğimiz son teknolojiyi, yüksek kaliteyi ve konforu en yeni yöntemlerle takip etmekte, diş konusunda her türlü hastalık ve problemi çözebilecek kapasitededir. 

 

Teşhis

Çabuk ve kaliteli diş tedavisi doğru teşhisten geçer. Bu nedenle sadece yeni tedavi yöntemleri değil yeni teşhis metotları da geliştirmek gerekmektedir. Hasan Bayrakcı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, en son sistem ve malzemelere sahiptir. Hekimlerimiz bunları kullanarak hastalığı en başından fark edip düzeltirler.

Estetik diş hekimliği

Estetik diş hekimliğinde, birkaç estetik işlemden sonra gülümsemeniz daha da güzelleşir. Yüksek ve kaliteli diş restorasyonu, estetik protezler (laminate veneer) beyazlatma, ortodontik tedavi vs. dişlerinize sağlıklı bir görünüş kazandıracaktır.

Protezler 

Ağızdan alınan ölçüler, laboratuar ortamında oluşturulan, modeller üzerinde denenerek kusursuz sonuçlar elde edilmektedir. Kaliteli ve simetrik modeller üzerine yapılan protezler orijinal dişleriniz gibi olur ve rahatsızlık vermez. Protezler - diş hekimliğinin bir dalıdır. Bu işlem kayıp veya büyük hasar gören dişler yerine yeni yapay olarak oluşan boşlukları düzeltmek için uygulanır. Poliklinik hekimlerimiz, sabit ve hareketli protezler, implant üstü , porselen köprü vb. protezler yapabilmektedir.

İmplant

İmlantlar kaybolan dişlerin yerini alır, uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Özel bir bakım gerektirmez ayrıca sağlıklı olan dişlerin küçültülmesi gerekmez, doğal dişlere çok benzerlik göstermektedir.

Cerrahi

Cerrahi diş hekimliğinin bir dalı olmakla beraber protez yapımına yardımcı olmak için ağzın sert ve yumuşak dokularına yapılan düzeltmeleri içermektedir. Yeni teknoloji ve uygulama metotları sayesinde ameliyatlar tamamen ağrısız ve konforlu geçmektedir.

Tedavi

Tedavi, sık rastlanan sorunlarla ilgilenir: çürük, kistler, dolgu, ağız sağlığı, diş eti hastalıkları vs. Tedavi esnasında dolgu yapılabilir diş minesi yenilenebilir hatta kanal tedavisi bile yapılabilir. Zor işlemler olan pulpitis ve kanal tedavisi türünden olanlardır. Hatırlamak gerekirse -çürük %97 farklı hastalıkların sebebiyle oluşur. Hekimlerimize danışıp diş sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Ağız Hijyeni

Profesyonel ağız hijyeni- dişlerdeki siyah lekelerin temizlenmesi, diş taşı, beyazlatma, Bu uygulamalar özel aletler ve malzemelerle yapılır. Tüm bu işlemler yalnızca uzman hekimlerce profesyonel olarak yapılır. Ağız ve diş hijyeni sadece güzel estetik bir görünüm değil dişlerin sağlığı için de önemlidir.

Beyazlatma

Beyazlatma dişlerin doğal rengini ve parlaklığını geri kazandırır. Polikliniğimizde profesyonel beyazlatma Zoom sistemiyle yapılmaktadır. Tedavinin avantajı- diş temizliği, diş minesine zarar vermeden yapılmaktadır.

Ortodonti

Ortodonti, diş-çene-yüz bölgesini ilgilendiren bozuklukların oluşmasını önlemek; mevcut bozuklukların ilerlemesini durdurmak ve tedavi etmek; bununla birlikte iyi bir estetik ve fonksiyon (kapanış, çiğneme, konuşma, gülme) sağlamayı hedefleyen uzmanlık dalıdır. 

 

Anasayfa | Kliniğimiz | Hekimlerimiz | Hizmetlerimiz | Hakkımızda | Bize Ulaşın