• Genel Diş Hekimliği • Çene Cerrahisi • Estetik Diş Hekimliği• Endodonti Uygulamaları• Ortodonti Uygulamaları• Pedodonti Uygulamaları
 

Web Sitemiz yayın hayatına başlamıştır.

Sitemizden on-line randevu alabilirsiniz...

 
 
 
Site Tasarım
SELİN GRAFİK - BAFRA
Hakkımızda

 

1978 yılında Diş Hekimimiz Hasan Bayrakçı’nın Bafra’da ilk özel muayenehane açmasıyla başlayan faaliyetimiz, 13 Ekim 2012’de açılışı yapılan binamızla, Dis Sağlığı Polikliniği olarak hizmet vermeye başlamıştır. Son derece estetik bir görünüme sahip polikliniğimiz, 34 Yıllık bir deneyimle Bafra’lı Hemşehrilerine kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Tüm diş sağlığı konusunda hizmet veren polikliniğimiz, Bafra’nın tek özel diş polikliniği olma ünvanına sahiptir.

 

Polikliniğimizde, hekimlerimiz hastalarına tedaviye başlamadan önce ne gibi aşamalardan geçeceğini ve hangi  tedavi metotları uygulayacağının bilgisini verir. Uzmanlarımızın bu hizmet yöntemi, hastalarımızın sağlıklarını huzur içinde bizlere emanet etmelerine imkân sağlamaktadır.

Ağrısız diş tedavisi

Eski metotların ve kullanılan teknolojinin ne kadar ağrı verici olduğu bilinmektedir. Artık böyle metotlar çağın çok gerisinde kalmıştır. Bugünün teknoloji imkânlarını kullanan hekimlerimiz birçok diş hastalıklarını ağrısız ve kusursuz yok ederek en zor hastalıkları tedavi ederek sağlıklarına kavuşturmaktadır. Hastalarımıza hangi tedavi şekli uygulanacağı bilgisini vermenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Hekimlerimizin hastalarla konuşarak kişiye özel metotlar uygulayarak hangi malzemelerin kullanılacağı karşılıklı konuşularak sağlanır. İşimizi severek ve istekli yapıyoruz. Amacımız, Hastalarımız polikliniğimizden sağlıklı ve mutlu bir şekilde ayrılmalarıdır.

Her hastaya ayrı yaklaşım

İnsanlar yapı itibarı ile ne kadar benzese de aslında çok farklıdır. Diş yapıları da böyledir. Parmak izi nasılsa diş yapıları da o kadar benzersizdir. Her hastaya özel yaklaşımın ne kadar faydalı ve iyi sonuçlar verdiği kanıtlanmıştır. Protez, estetik çalışmaları, implantlar, ortodonti, vb çalışmalarda bu yöntemin ne kadar önemli olduğu bilinmektedir. Eminiz ki, polikliniğimizdeki uzmanları seçtiğinizde doğru karar vermiş olacaksınız.

        

Erken Teşhis

Hastalık henüz vuku bulmadan kontrol için belirli aralıklarla muayene olunması sağlık ve erken teşhis açısından önemlidir. İnsanlar genelde diş ağrısı hat safhaya ulaştıktan sonra hekime başvururlar. Böyle bir davranış şekli ileride sorunların daha da çok büyümesine neden olur. Diş bakımı bu nedenle çok önemlidir. Diş sağlığınızı korumak için diş fırçası, gargara, diş ipi vb malzemelerin kullanımı hakkında kliniğimize başvurup uzmanlarımız tarafından bilgi alabilirsiniz.

Aile diş hekimliği

Aile diş hekiminin avantajını yurt dışında daha erken anlaşılmıştır. Yılladır aynı hekimin hastayı takip etmesi o hasta hakkında daha çok bilgi sahip olmasına, hastalığın gelişimi ve çözümü hakkında yardımcı olur. Yıllardır aynı diş hekimi tarafından muayene olan hasta, zamanla aile diş hekimiyle önemli bir bağ oluşmaktadır. Bu bağ, hastanın diş hekimine olan güvenini pekiştirmektedir.

Hasan Bayrakcı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, hamile kadınlar için aktif gelişim sağlamaktadır. Diş hekimi hamilelik esnasında dişin tedavi özellikleri hakkında ayrıntılı bilgiler verilmektedir. Böyle kritik dönemde, kadının vücudunda meydana gelen değişiklikler için farklı yaklaşımlar, özel ürünler ve özel tedavi teknikleri kullanılmaktadır.

Modern dünyada güzel gülümseme ve sağlıklı dişler, imaj yaratmanın önemli bir parçasıdır. Sağlıklı ve güzel dişler; özgüveni, mutluluğu ve pozitif enerjiyi pekiştirir. Merkezimizde sağlıklı ve güzel diş estetiği için, profesyonel doktorlarımız elinden geleni yapmaktadırlar.

Çeşitli uygulama ve tedaviler sunan Hasan Bayrakcı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, size her konuda, en uygun hizmeti verebilmek için geniş hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Diş sağlığınızı ve güzelliğinizi korumak için
Hasan Bayrakcı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni arayın.

Tel: (0362) 532 04 44 - 543 29 47

 

Anasayfa | Kliniğimiz | Hekimlerimiz | Hizmetlerimiz | Hakkımızda | Bize Ulaşın