• Genel Diş Hekimliği • Çene Cerrahisi • Estetik Diş Hekimliği• Endodonti Uygulamaları• Ortodonti Uygulamaları• Pedodonti Uygulamaları
 

Web Sitemiz yayın hayatına başlamıştır.

Sitemizden on-line randevu alabilirsiniz...

 
 
 
Site Tasarım
SELİN GRAFİK - BAFRA
Hekimlerimiz  
 

Dt. HASAN BAYRAKCI

01 Ocak 1951 yılında Bafra'nın Köseli Köyü’nde doğmuştur. İlköğrenimini Köseli Köyü’nde yapan Dt. Bayrakcı, ortaokul ve lise öğrenimini Bafra Lisesi'nde tamamlamıştır. Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Çapa  Diş Hekimliği Fakültesi’nde yapan Bayrakcı buradan, 1976 yılında mezun olmuştur. 2006, 2007, 2008, 2009  yıllarında Ortodonti kurslarına katılarak başarıyla tamamlamıştır.

İlk hekimlik görevini Kocaeli (Derince)’de 1977 yılında Yedek Subay Diş Hekimi olarak yapmıştır. 1978 yılında Bafra’da kendisine ait ilk muayenehanesini açmış, daha sonra 1990 yılında Atatürk Bulvarı’ndaki muayenehanesine taşınmıştır.

Diş Hekimi Bayrakcı, Bafralı hemşehrilerine 35 yıldır hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşamış olup, 2012 yılında, Bafralılara ve bölge halkına daha iyi hizmet vermek adına doğduğu şehire sağlık alanında yatırım yaparak “ÖZEL HASAN BAYRAKCI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ”ni hizmete sunmuştur.

Evli ve İki çocuk babası olan BAYRAKCI, İki evladını da kendine meslektaş olarak yetiştirmiş olup; oğlu Uz.Dr. (Endodontist) Melih BAYRAKCI İstanbul Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirip doktorasını tamamlamış, kızı Diş Hekimi Meltem BAYRAKCI ÇAKIR ise aynı üniversitesinin Periyodontoloji dalında doktorasına devam etmektedir.

Orta düzeyde İngilizce bilen, aynı zamanda Klinik Ortodonti Derneği Üyesi ve Bafra Kalkınma Vakfı (Bakav) Krucu Üyesi olan Dt. BAYRAKCI, oğlu Uz. Dr. (Endodondist) Melih BAYRAKCI ile birlikte kendi polikliniklerinde Bafra'lı hemşehrilerine başarı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Tel: 0.362 532 04 44 - 543 29 47
e-mail: hasan.bayrakci@hotmail.com

Dt. Melih BAYRAKCI (Endodontist)

26 Ocak 1981 de Bafra'da doğan Melih BAYRAKCI, İlköğrenimini Bafra Merkez İlkokulu ve Samsun Ar Kolejinde tamamladı. 1998 Yılında Bafra Lisesi'nden mezun oldu.

1990 Yılında İstanbul Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde yüksek öğrenimine başladı ve 2005 yılında aynı fakülteden mezun oldu. 2006 ile 2008 yılları arasında İstanbul Yeditepe Üniversidesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalında Yüksek Lisansını tamamladı. 2008 ile 2012 yılları arasında yine aynı üniversite'nin Endodonti Anabilim Dalı'nda doktorasını tamamladı. Yüksek Lisans ve Doktora yaptığı sürede İstanbul Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastanesi'nde diş hekimliği görevinde bulundu.

Diş Hekimi (Endodontist) Melih BAYRAKCI 2012 Yılında, 35 Yıldır Bafra'lılara Diş Hekimliği alanında hizmet veren babası Diş Hekimi Hasan BAYRAKCI ile birlikde doğdukları yer olan Bafra'ya sağlık alanında yatırım yaparak Bafra ve bölge halkına daha iyi hizmet verebilmek adına "ÖZEL HASAN BAYRAKCI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ"ni açarak, hekimlik faaliyetini aynı poliklinikte babası Diş Hekimi Hasan BAYRAKCI ile birlikte sürdürmektedir.

Aynı zamanda Türk Endodonti Derneği üyesi olan Melih BAYRAKCI, iyi derecede İngilizce ve bilgisayar bilgisine sahiptir.

Tel: 0.362 532 04 44 - 543 29 47
e-mail: melihbayrakci@hotmail.com

 

 

Anasayfa | Kliniğimiz | Hekimlerimiz | Hizmetlerimiz | Hakkımızda | Bize Ulaşın